| ubyta a întrebat:

Baietilor, la ce va uitati prima data la o fata?

Cum v-ar place sa fie o fata?

10 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

La ceea ce ma uit si cand aleg o bucata de costita: sa arate proaspata, tanara, sanatoasa, sa miroasa a levantica. laughing Glumesc, ma uit sa vad de marca de pantofi poarta, sa vad daca poseta e de firma si ce firma e,... alea alea. laughing Acum serios, ma uit in ansamblu. Sa aiba un aspect placut, sa fie ingrijita, sa nu aiba fite de pitipoanca, sa aiba un limbaj decent, sa zambeasca ca nu-mi plac fetele bosumflate.

| Dan a răspuns:

Sa fie cinstita, sincera, frumoasa, despteapta...

| antonius74 a răspuns:

Prima si prima data la par...nu stiu de ce laughing
altfel, sa nu fie machiata prea strident sau sa nu exagereze (imi place cat mai naturala), parul si unghiile ingrijit, epilata banuiesc si sa aiba macar o idee simtul modeiwinking

| JesterRO a răspuns:

Daca intrebi unde imi fug ochii prima oara, iti raspund de sus in jos.
Dar apoi iti dai seama ca o analizez si pe dinauntru ca sa vad daca e de lemn sau nulaughing.
Depinde si ce fel de relatie cauti.
Detalii: prima privire fuge catre ochi -> par -> spate (daca sta dreapta sau e cocosata) -> maini si sani -> poti ghici si tu mai departe.

| Daddy_9411 a răspuns:

Pai uite. daca e ca poza ta de profil e perfect:Xbig grin

| monika_9877 a răspuns:

Eu nu pot raspunde ca sunt fata dar e o intrebare interesanta cred eu astep cu nerabdare sa vad raspunsurile

Răspuns utilizator avertizat
| somniferu a răspuns:

Inbracata in movlaughing))ador sa o vad in mov.....asa imi starneste interesu ca poate sa fie si frumoasa dar nu prea o bag in seama dar daca este in mov cu sigurantawinkingwinkingwinking

Răspuns utilizator avertizat
| EugenfanNadal a răspuns:

laughing PRietena mea este perfecta ....Blonda cu ochii albastrii...are un corp frumos exact ce mi-am doritbig grin prima data m-am uitat la culoare paruluilaughing