| paulaiubitzik a întrebat:

B\Buna ma numesc paula am 14 ani imi place d un baiat fffff mult dar nu am curaj sa-i spun ma puteti ajuta cu vreun sfat? chiar am nevoie ast raspunsul vostru

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce? e canibal? mananca oameni? spune-i frumos; vreau sa stam de vorba un pic, se poate? uite am oarece atractie catre tine si vreau sa stiu ce sanse am sa fim impreuna? poate ai prietena poate nu-ti plac, as vrea sa facem o incercare. dar sincer si fara emotii.ca doar esti fata. baietii sunt si mai timizi asa ca ai grija cum il iei sa nu se sperie.succes.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cauta motiva sa intri in vorba cu el. Isi va da seama dupa cateva intalniri el de asta.

| fluturash_6064 a răspuns:

Paula.eu cred ca primul pas pe care ar trebui sa il faci.este sa te apropii de el.sa comunicati sa deveniti prieteni.de acolo lucrile o sa mearga de la sine. multa bafta!happy

| gabriella_5912 a răspuns:

Uite mai intai daca iti face ceva semn de dragoste ca te iubeste atunci spune-i... da daca sunteti prieteni si iii zici ca il iubesti strici prietenia numai daca nu te iubeste dar daca si el te iubeste si vezi asta zi ii direct si vezi ce zice!

| mihaela_8751 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu el.si vezi cum reactioneaza. o sa-ti dai seama daca te place dupa cum vb cu tine.crede-ma mi s-a intamplat.