| Maryyyaa a întrebat:

În cât timp ajunge o comanda de pe TEMU? Acolo scria ca maxim 11 zile dar mulți mi-au zis ca vine peste o luna. Eu am banchetul pe 25 și mi-am comandat o rochie. Sper din suflet sa vina

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Esti cam la foarte limita. In general cam 2 saptamani dureaza

| Hyperion7 a răspuns:

Pai când ai făcut comanda?

| Maryyyaa explică (pentru Hyperion7):

Sâmbăta pe 11

| Hyperion7 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Posibil sa vina la limita, dar e posibil și să nu ajungă la timp.
Acum na, rămâne doar sa aștepți, pentru că nu poți forța lucrurile sa se întâmple.
Dar da, depinde acum, exista dați în care comenzile vin la timp și comenzile care întârzie de la agromerare.
Speră să fie ok acum