| FanMedical a întrebat:

Bodyguarzii din cluburi sunt oameni răi?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ii deranjezi, da, pot fi rai.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fiind din 'branşă', nu, nu sunt(em) oameni răi. Am făcut şi cursuri cu toate gorilele, şi era chiar foarte ok, ne prindeam la caterincă.

| FanMedical explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eşti bodyguard de club?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru FanMedical):

Nu de club, am fost la un hotel. Insa am avut ocazia sa cunosc si 'gorilele' care pazesc cluburi, cazino-uri, sau fac ture de interventii, si sunt baietasi si aia.

| FanMedical explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Apropo,de ce la unele hoteluri se pune bodyguard?
În ce oraşe, că la mine la Timişoara n-am auzit să fie bodyguarzi prin hoteluri?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru FanMedical):

Legea obliga unitatile hoteliere sa asigure paza, prin angajati proprii (calificati), sau contracte cu firme de paza. Deci, teoretic, hotelurile care nu au agenti de paza proprii, au contract cu firme de paza, care la nevoie trimit agenti de interventie.
Pe majoritatea unitatilor scrie pe usa daca au contract cu firme de paza.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu neaparat rai dar majoritatea sunt oamani care nu pot mai mult decat "pumnii mei minte nu are". Asa ca trage concluziile singur.

| syd2 a răspuns:

Depinde de persoana, aparent pot parea rai, dar daca-i cunosti pot fi si buni, cred.

| AdrianVoicu a răspuns:

Bodyguarzii e si ele fete bune

| UzOm a răspuns:

Vezi că mușcă din tine.

| anonima0101 a răspuns:

Sunt niste persoane atat de dragute s-au oferit să mă conducă pana la iesirea din club :3.