| anonim_4396 a întrebat:

Boona TPU, am o intrebare pentru cei care au animale de casa(catel/catea/catei/catele). in fine... Ziceti`mi sh mie jocuri amuzante care sa ma joc cu catelul meu pleaseeepuppy dog eyes
funda

1 răspuns:
| iberostar a răspuns:

Si eu am un catel si bine ca acum e batran dar cand era pui era foarte vioi...incearca sa-l obosesti.de ex joacate-te cu o minge pe care ii place sa o fugareasca. eu ii ascundeam mingea pe care o aveam in mana si o tineam sub patura si imitam tot felul de sunte ca sa-l atrag in timp ce miscam mana; si venea si latra si incerca sa muste ...era f amuzant.