| BRG a întrebat:

Bun găsit tuturor ce fac femeile cînd le bat pantofii, şi mai ales dacă sînt frumoşi pantofii, îi aruncă, s-au se chinuie să meargă cu ei? Vă mulţumesc tuturor şi vă rog mult să nu vă supăraţi pe mine că î-mi plac mult pantofii cu toc şi pe cele care stau pe tocuri. Cu drag. Cristi. Sărut mîna tuturor doamnelor şi domnişoarelor. Şi o noapte frumoasă şi odihnitoare.

Răspuns Câştigător
| Maria_1984 a răspuns:

Vai Cristi, ce galant!
Tu n'ai nevoie de ajutor de fapt! Intrebarile tale intepatoate sunt de fapt teste pentru noi!
Depinde de femeie!
Unele ii arunca, altele se chinuie sa mearga cu ei!
Dar daca o luam logic... din moment ce sunt si frumosi si ii cumperi, de ce sa ii arunci?
Deci, te chinui!hee hee

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încerc să fac un retuș acolo unde este problema la cizmărie.
Pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

"sufera baba la frumusete", nu doar o data mi s-a intamplat sa ma doara picioarele de la statul pe tocuri. din pacate iubesc la nebunie pantofii cu toc si am o multime, si zic din pacate deoarece nu am gasit pana acum pantofi cu toc care sa fie super comozi. am o multime de perechi pe care ii tin un an prin dulap si dupa ii dau soramii sa se chinuie si ea. laughing

| micurutza2005 a răspuns:

Pai nu are rost sa-i cumperi daca nu iti sunt comozi in primul rand, apoi daca nu sunt de piele nu cedeaza dupa cateva purtari, si nu are rost sa te chinui cu ceva care nu e masura ta numai pentru ca iti plac, asta e i dai deoparte sau altcuiva daca te-ai pricopsit cu ei crezand ca va ceda jena, eu una nu suport sa merg pe tocuri mult dar sa ma mai si jeneze i dau de pereti laughing

| dulcik a răspuns:

Eu una ii arunc. Daca ma incalt prima data cu ei si vad ca ma bat ma gandesc sa le mai acord o noua sansa dar daca ei continua sa ma bata ii arunc de nu se vad. Ii pun in cutia lor si ii fac cadou cuiva care chiar vrea sa se chinuie cu ei. Oricat de mult mi-ar place acei pantofi decat sa ma bata la picioare mai bine cadou

| Fallen Angel a răspuns:

laughing Puneti leucoplast pe bataturi.
Nu o sa va mai doara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma bat pantofii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una ii dau cu crema de picioare in zona staifului in partea interioara si pun leucoplast pe calcai, si gata, caci de multe ori se intampla sa te,, bata"incaltamintea noua pana se inmoaie de la folosirea mai deasa, nu are rost sa o arunci, o poti da de pomana altcuiva caruia ii vine! Dar de obicei probez cu atentie pantofii si nu am cum gresi luandu-i mai mici, ci doar un picut mai stramti, dar se rezolva in timp!

| cossmy a răspuns:

Ii duc si ele la intinslaughing...(mai consulta si tu manualu de romana din a 5-a, a 6-a, cam asa: "sau"se scrie legat, "imi" se scrie legat. Sorry, da' nu m-am putut abtine, cand vad asa greseli, parca mi se zbarleste parul')