| BRG a întrebat:

Bun găsit tuturor unde face ti anul ăsta Crăciunul și Revelionul? Multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Ma gandeam la un club, o petrecere super faina, dar as vrea totusi sa stau acasa la mine de sarbatori

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Bine ai revenit in comunitate.
Craciunul si Anul nou il voi face alaturi de cei dragi mie.Bafta!

| Nicoleta a răspuns:

Inca nu stiu.
Proabil pe acasa.

| Rukhsandra a răspuns:

Cred ca la munte dar nu e nimic sigur happy

| micurutza2005 a răspuns:

Unde il fac? cred ca acasa band sampanie, aiurea... unde as vrea sa il fac? as vrea in S. U. A cu multe focuri de artificii si multa fericire in sufletul meu..., dar nu orice e posibil oricui laughing

| micurutza2005 a răspuns:

cryingasta e de mine...

| tpuguru a răspuns:

eu merg la londra