| anonim_4396 a întrebat:

Bun TPU. am facut pe facebook un albuum Prietenia. Prietenia falsa si cea adevarata!
Ma puteti ajuta si pe mine sa il completez?
TRebuie doar sa imi dati o poza care sa corespunda cu descrierea/statusul/citatul care il scrieti. Va rog frumos ajutati-ma sa il completez. Pana acum am 2 poze. DAca vreti va mentionez in descriere. Multumesc si va rog din suflet sa trimiteti. DAu vot happy si poza si descrierea care va primi cele mai multe likes primeste Funda! happy Sper sa nu va suparati pe mine.

2 răspunsuri:
| Loreen777 a răspuns:

Eu nu am link-uri dar iti poti edita unele poze pe care sa scrii de exemplu:
-Talking to an old friend,makes you realize how much your life has changed.
-A friend gives hope when life is low, A friend is a place when you have nowhere to go, A friend is honest, a friend is true, and my friend is YOU!
PStongueoti cauta pe Google la imagini.
Sau pe facebook este un site unde gasesti tot felul' de chestii cu prietenie, iubire etc pe profilul "Papagali Vorbitori"happySucces la gasit imagini! Funda?:*

| SimpleGirl408 a răspuns (pentru Loreen777):

Ms de sugestie. Dar eu vroiam sa fac ca un concurs si prietenii sa aleaga o poza castigatoare care primeste aici fuNDA... mai mult imi doresc parerile tuturor despre prietenie...