| fuckyeahparty a întrebat:

a avut cineva un tatuaj semipermanent? imi puteti spune daca dupa ce dispare tatuajul ramane cicatrice? Si daca mai ma puteti ajuta cu un nume de salon din bucuresti in care se fac tatuaje semipermanente? Multumesc mult!

1 răspuns:
| cucubau1992 a răspuns:

Ok tatuajul semipermanent e cat de adanc se poate bate in piele adica intre stratul 1 si 2
nu raman cicatrici si un salon excelent si de mare incredere cel recomand e costy tattoo oameni stiu ce fac acolo