| SiLvErYo a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj, stiti vreuns salon prin Bucuresti cu tatuaje semipermanent il fac semipermanent pentru a vedea daca imi sta bine dupa imi voi face unul permanent si as vrea sa imi spuneti cam cat este pretul la un nume pe mana.

1 răspuns:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Tatuajul semipermanent este tatuajul suflatul...nu batut. Deci nu iti face ce model vrei tu ci ce modele au ei (pisici...stele etc). Tatuajele incep de la 80 de lei dar depinde si de marime si complexitate. Eu am doua pe ambele incheieturi de la manathinking