| anonim_4396 a întrebat:

Buna! A fost cineva atins cu forta in zona intimă, dar in acelasi timp dupa cateva secunde sa se excita?

31 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ala este hartuire sexuala si posibil viol, daca ti-a bagat mana la pasarica...
Ti-a mai facut si altceva?
Daca da, mergi urgent la spital sa scoti certificat Medico-Legal(in primele 24 de ore) si sa faci reclamatie la Politie.
Nu, nu glumesc, ca situatia asta este destul de grava...
Anunta-ti mama, sau bunica, sa mearag urgent cu tine la spital si apoi la Politie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Exista sindromul Stockholm, si cultura BDSM.
Deci "se intampla" ca unora sa le provoace placere hartuirea sexuala. Chiar multora.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ma excitat

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate fi doar o intamplare, adica "omul potrivit la momentul potrivit".
Sau poate fi ceea ce am scris mai sus, poate te excita in general comportamentul "neadecvat", si iti place (fizic) sa fii submisiva.
Nu e vorba aici de comportamentul si preferintele tale in general, ci de stimulii care functioneaza dpdv sexual la tine.

| J0B0MAT a răspuns:

Asta e hărțuire și duce spre viol. Dacă e vorba de cineva cunoscut pentru care simțeai o oarecare atracție, se poate înțelege de ce ți-a plăcut. Dacă e vorba de un străin, e puțin ciudat.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Era dentistul, l-am văzut de cateva ori si nu ma asteptam sa ma atingă acolo.La inceput strângeam picioarele dar a continuat si am inceput sa ma excit

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, bănuiam că ești troll, dar am zis totuși că e posibil să ai nevoie de ajutor în cazul unei hărțuiri fiind minoră.Dar se pare că ai nevoie de alt fel de ajutor, din sfera psiho.

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că ai traume, că altfel nu înțelegbig grin

| anonim_4396 explică (pentru Hyperion7):

Mi-a fost frică dar in acelasi timp ma si excita

| VoidEternal a răspuns:

Unii au tot felul de fetishuri ciudate. Dar asta cu violența chiar nu e de încurajat. Daca ești fata cine știe peste ce maniac dai.
Eu m-aș feri de tine daca as afla că te excita genul asta de situație.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Sunt fata, si am avut 17 ani cand dentistul mi-a introdus mana in chiloti

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Sunt fata si am fost atinsă asa cand aveam 17 ani

| carevaescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Adică vrei să spui că te ai dus pentru un tratament stomatologic și în În timpul tratamentului el a pus mâna în chiloții tăi? Asta ar însemna clar viol. Deși este destul de improbabil pentru că de obicei mai este și o asistentă sau un asistent care evident îl ajută pe domnul stomatolog să efectueze tratamentul dentar.

Dacă erai la un date cu unul care coincident era și dentist, asta nu mai e doar viol ci și pedofilie pentru că aveai 17 ani iar facultatea de medicină dentară este una lungă.

Dar dacă erai atrasă de el asta explică faptul de ce te a excitat.

Cred că ai nevoie să înveți să te protejezi mai bine de asemenea oameni.
Pe de altă parte cred că îți mai trebuie o claritate în gânduri

| anonim_4396 explică (pentru carevaescu):

Nu mai era asistenta acolo, a lăsat-o să plece mai devreme de la cabinet

| anonim_4396 explică (pentru carevaescu):

Eram virgina si cand a inceput sa ma atingă intai am strâns picioarele dar a continuat si nu am mai rezistat, m-am cracanata si am inceput sa gem

| carevaescu a răspuns (pentru dullcat):

laughing dayum am căzut într-o capcană atat de clară

| dullcat a răspuns (pentru carevaescu):

Ni se intampla tuturor.laughing

| VoidEternal a răspuns:

Mda, troll.

Las-o mai ușor cu pornoacele, pal.

| carevaescu a răspuns:

Probabil nu descrii bine situația...
Atinge pe cineva în zona intimă cu forță se numește viol...

| anonim_4396 explică (pentru carevaescu):

Nu a fost vb de viol, doar atingere in zona intimă eu având 17 ani atunci si fiind virgina

| Hyperion7 a răspuns (pentru carevaescu):

Poate,când a fost mai mica, a trecut prin așa ceva, iar acum, subconștient crede că e un comportament ok asta

| anonim_4396 explică (pentru Hyperion7):

Aveam 17 ani si eram virgina

| anonim_4396 explică (pentru Hyperion7):

Ma excitat tare de tot, il voiam in mine

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oke.
Da,e clar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut introdusă mana in chiloti, la inceput am scos mana, dupa i-ar a introdus mana si ma atingea usor si am inceput sa ma excita, eu având 17 ani si fiind virgina

| troleibuz a răspuns:

E o reactie involuntara a corpului tau, dar asta nu face gestul sa fie numit altfel decat viol/agresiune sexuala sau sa fie mai putin gresit.

| literallythesamebruh a răspuns:

Foarte ciudată întrebare. De ce ar fi excitat/ă cineva într-o astfel de situație? Dacă un agresor face asta unei victime, crezi că victima se va excita? Nu. Va fi înfiorată.

| NiiaaaaRr a răspuns:

Doamne ce intrebare...de ce ai intreba asa ceva? Ai dost in aceasta situatie?
Invatati sa puneti intrebari cu rost.

| anonim_4396 explică (pentru NiiaaaaRr):

Am fost in această situație...