| anonim_4396 a întrebat:

Inainte sa fac sex prietenul meu si-a pus prezervativul dar invers dupa care a pus acelasi prezervativ dar corect si timp de cateva secunde..in jur de 10 m-a atins in zona intima dupa care a schimbat prezervativul si am facut sex (fara ca el sa se termine). Exista sanse sa fii ramas insarcinata?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea da a ramane insarcinata este infima, practic 0 (zero). Daca intamplarea s-a produs in afara perioadei fertile instalarii unei sarcini este imposibila.

| andreiul78 a răspuns:

Dua. Dar sunt destul de mici, aproape nesemnificative. (aproape)
Bafta!