| The3w0que3n a întrebat:

Acum de curand am aflat ceva legat de Biblie, adica este un " truc" daca-l pot numi asa. Iei o cheie si o pui la mijlocul Bibliei, iar apoi iei un snur si legi cheia de Biblie, o persoana tine de o parte a cheii, iar alta persoana tine de cealalta parte. Cineva spune niste lucruri, si cheama un mort, iar apoi pui intrebari la care se poate raspunde cu da sau nu. Daca Biblia se intoarce in partea dreapta, inseamna ca e da, iar daca se intoarce in partea stanga, inseamna ca e nu. Voi ce credeti? Mi-e mi-au spus mai multe persoane, si va pot povesti si voua. Daca vreti sa aflati mai multe dati add: elenamima@yahoo.com

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E o prostie. Nu-ţi pierde timpul cu superstiţii.

| sublime89 a răspuns:

Bine ai zis, e doar un truc. Nu-i nimic adevarat.

| Mihaela1964 a răspuns:

Prostii.Nu va mai chinuiti sa faceti magie, e o aiureala totul.Defapt ce ai vrea sa intrebi mortii, de nu-s in stare vii sa-ti raspunda?

| gingergirl1 a răspuns:

Eu una nu cred in aiureli din^astea mai ales ca are legatura si cu BIBLIA! Mie una mi-ar fi si frica! :s Sincer acum! lasa toate astea ca nu sunt adevarate!winking