| Jasminjasmin a întrebat:

Buna,am 13 ani si duminica 24iunie mi-a venit pentru prima data ciclul si miercuri seara nu mai curgea de loc si joi toata ziua nu a curs dan noapte cand sa ma duc sa ma culc incepuse sa imi curge iari mult, si duminica pllec la mare ce credeti mi-se opreste pana atunci?

2 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

A existat o dereglare, mi s-a intamplat si mie...acum daca se opreste sau nu pana duminica nu avem de unde sa stim noi ca difera de la organism la organism

| CalinBerindean a răspuns:

Nu ai de unde sa stii acest lucru.