| andreeaaa1 a întrebat:

Luna trecuta intr-o duminica pe 20 si ceva mi-a venit pentru prima data. Dar nu mi-a curs mult ci putin vreo 5 zile cate putin dar foarte putin adica cum sa zic nu curgea valvoi.Ieri mi-a venit iar si e la fel doar ca curge un pic mai mult.
E ceva in neregula?

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Nup mai intai te incearca si apoi curge normal nu te speria!

| Dariana a răspuns:

Nu, nu cred ca nimic neinregula.La fiecare difera in functie de organism, mai ales ca esti la inceput.Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji, totusi vorbeste cu mama ta despre aceste lucruri, ea o sa stie mai bine. O seara placuta! Sper ca te.am ajutat!happy

| eme a răspuns:

E normal fiind primele luni sa iti curga putin sau sa-ti vina neregulat.Stai linistita nu e nimic grav, cu timpul totul o sa fie normal

| Dyva a răspuns:

Pai daca ti-a venit de putin timp nu te speria se mai intampa, trebuie sa fi increzatoare si sa nu te mai gandesti love struckxxx

| dYa_2944 a răspuns:

Nu totul e inregula asa mi s-a intamplat si mie kiss

| AluChitara a răspuns:

Nu! asa am patit si eu.