| Andra_9242 a întrebat:

am 13 ani si inca nu mi-a venit ciclul, tuturor fetelor din clasa de la mine le-au venit.Cam...cred ca de peste 7 luni a inceput sa-mi curga un lighid albicios din vagin. Aveti idee cam cand o sa-mi vina?

Răspuns Câştigător
| CuriosEL a răspuns:

Cam pe la 14 ani jumate asa iti vina ciclu ( acum funda? xD )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Py... inseamna ca nu esti destul de dezvoltata ca sa-ti vina happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat ca mie mi-a venit la 12straight face nu vine la o varsta vine cand esti bine dezvoltatastraight face