| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am 13 ani și vreau chiloti tanga, bikini(sau cum se mai numesc ei) sau direct pe românește "chiloți cu ață-n fund". Dacă vreti sa veniți cu răspunsuri de genu "pe cine vrei draga sa impresionezi la vârsta asta?" sau "de ce ai nevoie de chiloți tanga la vârsta asta?" bruh, sunt doar niște chiloți, nu vreau sa impresionez pe nimeni și sunt mai mișto pentru ca de exemplu la cei normali se vad acele dungi de la chiloți dar la cei tanga nu se văd. Mama 100% nu ar refuza dacă i-aș zice ca vreau doar ca de la un timp ma cam aranjez când ies afara și crede ca prietenii mei ma influențează negativ dar nu e asa și mi-e frica ca dacă ii voi spune va crede ca am iubit și singurul motiv pentru care vreau chiloti tanga este pentru el (nu am iubit). Dar uneori mai pornesc discuția despre chiloți tanga și reacționează super ok și caterinca. De exemplu azi i-a zis bunica mea mamei sa probeze niște haine dar mama a zis râzând "am chiloți ață" și a început și bunica sa rada iar eu ma pregăteam sa ies afara și când am auzit am zis "ha ha, chiloți cu ață-n c*r" și am început sa rad laughing și după ca să pornesc subiectul despre chiloții tanga i-am zis "mamă, tu la vârsta ta încă porți chiloți tanga?" ea "da, și ce are? Nu sunt babă" eu "ba da, ești" (evident ca la cat are 42 de ani) și a început sa rada. Sau într-o zi fusese la Mall și a cumpărat câteva haine, mi le arata și când am văzut ca își cumpărase chiloți tanga am zis "ii vreau eu" și a zis "du-te și cumpără-ti" deci clar nu o sa refuze când o sa ii zic dar v-am zis, mi-e frica pentru ca cel mai probabil o sa creadă ca vreau sa impresionez vreun băiat deci... Cum ii pot zice?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atragi atentia ca alea de varsta ta au primit carne calda in cùr si nu e asa grav sa iti administrezi un poliester care acopera mai putin zona anala

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vorbeste cu ea pur si simplu.

| SilentRain a răspuns:

13 ani si vrei chiloți cu ata in fund?
Comoz nu sunt, si faptul ca cei normali se văd e absolut normal si nu iesa in evidență
Tanga e facuta pentru femeii nu copii
Zic sa lasi curiozitatea asta, ca la 15 ani nu te văd bine deloc

| nooneishereboo a răspuns:

Troll, e a doua oară când văd întrebarea asta.