| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si as dori sa merg la solar de 2 sau de 3 ori in luna Mai pentru ca voi avea banchet si, in plus nu am cum sa ma bronzez in Mai pentru ca nu e soarele destul de puternic, zic eu...In orice caz, ce spuneti, imi va face vreun rau major daca merg la solar de 2 sau de 3 ori si daca stau nu mai mult de 5 minute? Mentionez ca nu vreau sa folosesc creme autobronzante pentru ca eu vreau un bronz de durata, fara sa-l intretin in fiecare zi sau sa ramana pete, prea multe complicatii cu cremele astea, pentru mine cel putin.Astept raspunsurile voastre, multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Eu zic sa te mai gandesti. Ti musai musai sa fi bronzata? Vrei sa fi mai speciala sau ce? Sa sti ca oricum estiwinking Eu zic sa nu te duci, pentru ca e periculos si la anii tai, riscurile sunt mult mai mari sa iei vreo boala de piele.Mai bine du-te asa la banchet, oricum va fi seara nimenu nu te v-a observa sau nu vor fi atenti daca esti bronzata sau nu. Apoi vine vara si poti sa te bronzezi cat vrei de mult, vei avea o culoare mult mai frumoasa, e si mai sanatos ca solarul si in plus e 100% natural si de durata.

1 răspuns:
| adi4ever a răspuns:

Vad ca te tine buzunarul, sa nu vi pe la 20 de ani pe TPU sa ne spui cai ai facut cancer de piele