| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Buna!
Am citit cele 4 volume ale seriei "Jurnalele Vampirilor" care au aparut cu BRAVO.
As vrea sa va intreb daca mai apar si restul volumelor tot cu revista si daca da, cand?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| deny1695 a răspuns:

Nu cred ca mai apar, deoarece am mai intrebat diferite persoane care au fost nevoite sa isi cumpere restul cartilor(pana la 7). Iti dai seama ca au aparut primele 4 carti, pe care le poti cumpara impreuna cu revista mult mai ieftin, iar acum...le cumperi la pret normal.