| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Buna!
Am auzit ca de marti la revista Bravo/Bravo Girl vor aparea cartile din seria "Jurnalele Vampirilor".
As vreau sa va intreb daca cartile merita cumparate(pentru cei care le-au citit). Eu as vrea sa le iau.
Voi ce ziceti?
P. S.: Cartile sunt mai frumoase ca serialul?

Răspuns Câştigător
| Bledea a răspuns:

Acum s-a terminat promotia dar le gasesti in varianta mica in librari la pretul de 12 lei chiar merita citite eu am citit pana la volumul 6 dar eu mi-am cumparat varianta mare cu 50 de lei fiecare dar chiar nu imi pare rau fiindca merita ..Am vazut si filmele dar cartile sunt si mai frumoase. FUNDA?puppy dog eyes