| GalinaBlanca a întrebat:

am gasit asta pe internet : http://www.shopmania.ro/......e-25035380 Daca cumpar asa ceva, pot sa imi instalez in pc si sa imi mearga perfect? Ca \ in alte parti am vazut alt windows foarte scump.cine ma lamureste?

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Cele cu preinstalre nu le poti lua decat cu un laptop/pc, vin gata instalate.
Oricum nu te apuca sa mai bagi bani in pc pe xp, nu-i mia recuperezi. happy
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| CataC a răspuns:

Buna
Iti mai explic odata.
Windows xp NU se mai vinde singur, se vinde doar preinstalat cand cumperi un calculator mai vechi, second hand.
Nu vezi ca toate sunt cu preinstalare?
Incearca sa cumepri si o sa vezi ca nu poti.
Bafta