| pepy63 a întrebat:

Buna am incercat sa trimit mesaj la cineva si a aparut scris ca juniorii nu pot trimite mesaje, ce pot sa fac ca sa nu mai fiu la stadiul de junior. multumesc

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

Cât despre mesaje, depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:". Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".

Baftă și numai bine!

| pepy63 explică (pentru NOname):

Multumesc pentru. raspuns m-am lamurit, l-am bifat cstigator

| NOname a răspuns (pentru pepy63):

N-ai pentru ce. Numai bine.

3 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Baiatul mosului trebuie sa stringi puncte raspunzind cu scaun la cap. Trebuie sa aduni funde care nu sunt bune de nimic dar funda face 100 de puncte.Trebuie sa vorbesti frumos, ca te raporteaza la admin.Aceasta este reteta sa scapi de juniorat. Vezi cite sute de puncte trebuie sa ai si ai scapat dar punctele se aduna cu multa truda