| zahre a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru.As asculta si eu muzica si nu stiu daca inainte de Pasti am voie. Adica, sa nu fie pacat. Va rog sa ma ajuta-ti.Mentionez ca nu ascult muzica vesela sau sa dansez sau ceva de genu`.

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ai voie nu e nici o problma.
La morti e faza de exempl daca iti moare cineva din familie o saptamana nu ai voie sa asculti muzica.
Deci asculta linistit/awinking

| VIPcristian a răspuns:

Eu nu stiu sa fie vreo problema. Eu stiu ca numai daca moare cineva din familie nu ai voie sa asculti muzica

| VIPcristian a răspuns:

Eu nu cred ca are nimic daca asculti muzica inainte de paste dai sa dansezi eu stiam ca doar daca iti moare cineva din familia nu ai voie sa asculti muzica