| AnotherGirl a întrebat:

Buna happy Am nevoie de cateva sfaturi

Trebuie sa fac un poster cu tema "copilarie" si nu am absolut nicio idee. Ce ar putea fi reprezentativ pentru perioada asta a unui om? Adica, o singura poza si vreo doua mesaje care sa "concentreze" toata copilaria. happy

Sper ca m-am facut inteleasa

Multumesc anticipat. Dau funda happy

1 răspuns:
| martzian a răspuns:

Nu stiu daca este pentru un eveniment anume sau doar o tema pentru scoala. Ce as face eu... As desena un sotron ( happy ) pe sosea, as face o poza cat mai clara, eventual as face rost si de un mic actor cu chef de joaca (nu trebuie sa se vada tot, poate sa fie de la spate sau un picior pus pe sotron, cum iti place) as edita-o (recolorata alb negru) si as incadra, cu alb, citatul din poezia lui Blaga (Copilul râde:
"Înţelepciunea şi iubirea mea e jocul".) Daca nu ai timp de pregatire, cauta pe site-urile cu imagini stock free, cere permisiunea autorului si go for it!winking