| anonim_4396 a întrebat:

am de facut pentru la romana un proiect (poster) despre "lumea de ieri si lumea de azi". nu am nicio idee. de unde as putea lua niste imagini care sa reprezinte aceasta tema? ceva text am eu insa nu prea am imagini si daca caut pe google-imagini imi da numai ceea ce nu imi trebuie. stiti vreun site sau ceva asemanator? mersi anticipat:*:**:

1 răspuns:
| LuS[z] a răspuns:

Inceraca sa cauti ceva imagini care sa reprezinte lumea acum 100-200 de ani si poti scrie pe google tocmai acest titlu sau incearca si in engleza si cauta imagini reprezentative pentru secolul respectiv