| ellena3322 a întrebat:

Buna am o intrebare.O prietena de-a mea a venit astazi la scoala suparata.Ea mi-a zis:ca eri dupa ce a venit de la scoala s-a dus in camera ei dar inainte de asta s-a certat cu mama ei.Si in drum spre camera ei ea se impiedicase de pragul usei de la camera ei.Ea mi-a zis ca atata a tinut minte ca se certase cu mama ei si ca sa impiedicat si a venit cu capul de biroul ei. Apoi a venit sora ei si ia povestit tot ca ea a inceput sa tipe asa degeaba si acu mama ei este ingrisorata pentru ea.Va rog ajutati-ma ea mea zis sa o ajut cu un sfat prietenesc.

3 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

A batut-o Dumnezeu.:-|

| daraa a răspuns:

Cred ca a uitat din cauza stresului pe care il avea si si din cauza durerii suportate la cap atunci cand s-a lovit a uitat. Depinde, daca s-a lovit la cerebel i-as sugera sa mearga la medic ca altfel e de rau.

| InsracinataDarNuVreauCopilul a răspuns:

A avut un soc si o amnezie de scurta durata dupa lovitura
Nu e nimic grav