| AlexAndrei96 a întrebat:

Aseara mi s-a intamplat cel mai ciudat lucru din viata mea. Deci era seara, imi faceam o baie, si m-am dus in camera, imi iau pijamalele si ma uitam la TV. Era 18 si putin. No, vine diriga pe la mine, de fapt pe la soră-mea, si stau ele ce stau, stau cam pana la 10 cred, si a plecat diriga. Stiti care era cea mai ciudata parte? Cand a plecat a venit in camera mea, m-a pupat (pe obraz), am stat ceva de vorba, mno si, cand a plecat definitiv (nu a murit laughing, Doamne fereste!) imi zice "Noapte buna pui/gay/ habar n-am laughing Nu radeti, deci chestia e ca a zis ceva, dar era ceva din astea doua rolling on the floor. Si mno...m-am culcat, si mai incolo am avut un vis ciudat cu ea, cum ca era ori mama ori soră-mea, nu-mi audc bine aminte, si era la scoala unde suntem noi, si ne certam si chestii din astea, si a doua zi la o serbare de craciun, am plecat cu ea acasa ca tata era la servici si cum suntem vecinii...si pe drum ne-am cam certat, ca i-am zis eu ceva si nu i-a comvenit si ne-am certat mai urat. Ce credeti ca inseamna? Acum nu prea mai vorbesc cu ea, nici cand vine pe la soră-mea. Deci am 2 intrebari: De ce visul se adevereste cu viata reala? Cum sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
| maria14142 a răspuns:

Nu e nimic de speriat,pentru unele persoane e ceva normal. Dupa parerea mea aceste vise "premonitoare" le au oamenii care cred chiar daca nu isi dau seama ca li se va intampla acel lucru,sau au o patima pentru cineva in cazul tau,si, din moment ce te-ai gandit la acel lucru, chiar si fara sa iti dai seama, ai visat asta, si nu cred ca este o intamplare ca s-a adeverit!

28 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

NU are legatura visul cu viata reala.Azi visele nu se implinesc, pot fi unele coincidente.

| Mihaela1964 a răspuns:

E o intamplare ca nu prea mai vorbiti; nu te mai influenta singur ca visul se realizeaza, uita si poarta-te firesc cu diriginta si relatia va deveni normala. Bafta!

| frostxtq a răspuns:

Visele nu inseamna nimic, ai visat asa pentru ca te-ai gandit la acest lucru. Visezi doar lucruri din viata reala, nu ai cum sa visezi lucruri pe care nu le-ai mai vazut niciodata sau cu care nu ai avut de-a face niciodata.

| AlexAndrei96 explică (pentru frostxtq):

Dar nu mi s-a mai intamplat asa ceva pana acum...

| frostxtq a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Este un inceput pentru toate, o sa ti se mai intample. Sunt sanse sa fi visat si sa nu iti amintesti.

| Happyjump a răspuns:

Mda, merci pentru o porția zdravănă de ras. Nu cred ca inseamna mai nimic visul acela.

| AlexAndrei96 explică (pentru Happyjump):

Daca zici tu....sincer, cand ma gandesc ca am avut " un vis premonitoriu" ma face sa-mi spun " Uau, sunt smecher, pe langa faptul ca trebuie sa ma tund, sunt smecher! rolling on the floor" Si nu, sper sa nu ti se para ciudat cum vorbesc eu cu diriga-mea e perfect normal rolling on the floor)))) E simplu, o enervez cu ceva acasa si-mi zice "Mdea...gay" rolling on the floor))))))))) mult prea penal.

| Happyjump a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Te tunzi?!?

| AlexAndrei96 explică (pentru Happyjump):

Mereu dupa 23:00.

| Happyjump a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Eu dupa 23:30

| AlexAndrei96 explică (pentru Happyjump):

Ai grija sa nu te tai cu sulita.

| Happyjump a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Ma tai cu ciobu' pe dimineata, nu-i problema. Ai grija sa nu iti tai scula din greșeală!

| AlexAndrei96 explică (pentru Happyjump):

rolling on the floor))))))

| Happyjump a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Mi-a povestit vecinu' de la 3, sracul nu l-am mai vazut de atunci, ma duc sa ma tund.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Acum, dupa ce ai avut visul, majoritatea lucrurilor ce le spune ea ti se par jignitoare. Ai grija ca lucrul acesta sa nu iti afecteze relatia cu ea. Fii mai sociabila cum erai inainte si totul va trece de la sine. Funda? happy

| Georgemy2 a răspuns:

Dap, e clar...Trebuie sa-ti schimbi numele si mutate in Alaska pentru restul' vieti

| AlexAndrei96 explică (pentru Georgemy2):

Chiar crezi asta? crying((( rolling on the floor))) Ok... daca zici tu crying(

| LSMM a răspuns:

Boss ce-i asta

| AlexAndrei96 explică:

No bun deci..toti mi-ati fost de mare ajutor, am rezolvat si faza cu diriga, si giciti ce! Se pare ca nu mi-a zis nimic din cele de mai sus, am inteles eu gresit, si ca era de fapt harciog, mai exact " Noapte buna, harciogule." WTF?! Si am intrebat-o de ce p... sa ii zici asa unui om, si ea mi-a zis "Pentru ca arati ca un harciog" si radea..mno si, am stat si am cautat pe net sa vad cam cum arata un harciog, si se pare ca eu apaream pe acolo rolling on the floor))))))))))))

| maria14142 a răspuns:

Se pot intampla si chestii de genul asta. Exista persoane care viseaza lucuri ce se adeveresc, nu ar trebui sa te ingrijorezi, iar despre partea cu impacatul nu stiu ce sa spun....totul depinde de tine.Si daca ceea ce ai spus e real... felicitari, chiar nu sunt multe persoane care pot face asta "CU ADEVARAT"! Bafta in continuare.

| AlexAndrei96 explică (pentru maria14142):

..Mersi...e prima oara cand mi se intampla asa ceva si..ma inspaimanta chestia asta. Funda.

| AlexAndrei96 explică (pentru maria14142):

...nu-ti pot da funda. Doar tie nu-ti arata. Oricum..mersi.

| AlexAndrei96 explică (pentru maria14142):

Ti-am promis funda si..chiar m-ai ajutat, in problema cu visul. Despre diriga, ma voi gandii pe parcurs ce voi face. Multam.

| maria14142 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Nu e nimic de speriat,pentru unele persoane e ceva normal. Dupa parerea mea aceste vise "premonitoare" le au oamenii care cred chiar daca nu isi dau seama ca li se va intampla acel lucru,sau au o patima pentru cineva in cazul tau,si, din moment ce te-ai gandit la acel lucru, chiar si fara sa iti dai seama, ai visat asta, si nu cred ca este o intamplare ca s-a adeverit!

| Al3xbC a răspuns:

Eu zic ca a fost o premonitie...pui/gay(dupa preferintelaughing)sa visezi diseara ca am castigat la lotolaughing

| AlexAndrei96 explică (pentru Al3xbC):

'Nu intreba de ce gay rolling on the floor)))) Vorbim tareeeee pervers acasa.

| xBlackB0y a răspuns:

Nu stiu dar mi s-a intamplat si mie o data cu visul care se adeverea cu viata reala. Am lasat telefonul cu tot cu muzica sa cante fiindca am adormit si acea melodie ce mi-a cantat in vis acea o canta si cand m-am trezit big grin

| sog1 a răspuns:

laughing)Gg
Nu happy

| AlexAndrei96 explică (pentru sog1):

laughing)) Mersi, esti incurajator. rolling on the floor