| SMA a întrebat:

Am o mica problema legata de aparatul meu de fotografiat. Ce trebuie sa instalez pentru a scoate pozele de pe el. Am un aparat Sony Cyber Shot 7.2, luat de la amanet, dar nu stiu cum pot scoate pozele de pe el. Daca aveti un link cu un site, de unde pot lua un program pentru instalare, va rog sa mi-l dati. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pai fiecare aparat de fotografiat are cate un card din ala de memorie unde intra toate pozele exista un apata mic pe piata pentru carduri de telefon dar se desface si inloc de chestia aia unde bagi cardul pui asta de la aparat il bagi in calculator intri in fisier si dai print daca n du-te cu aparatul la foto baby sau ceva de genu' si iti scoate pozelewinking

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Trebuie softul lui, cablu descarcare, daca nu ai iti trebuie cititor de carduri-24-30 lei.