| Andreea_8956 a întrebat:

Cum devirusez un aparat de fotografiat Sony cyber shot dsc-wx100? va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| andreirapid a răspuns:

C-am greu!
Totusi incearca sa ii dai format cardului de memorie. O poti face din calculator( ca unui stick, cd)

3 răspunsuri:
| LaYeR a răspuns:

Il duci la reparat, trebuie reinstalat soft-ul, la fel ca un PC.

| VladGH a răspuns:

Conectezi fotoaparatul la calculator, intri in My Computer, il gasesti, dai click dreapta pe el si alegi optiunea Analizeaza cu (antivirusul pe care il ai).

| MikeMoV a răspuns:

HostName: Black-Force: UnBanned all
Address: 93.119.26.215:7777
Players: 14 / 50
Ping: 32
Mode: BF-RO-RPG: vbf0.02
Map: San Andreas