| lawynutza a întrebat:

Buna am o poza la yahoo messenger cu mine si o fata tot comenteaza (ea are poza la profil cu o fata care e emo) si nu stiu ce sa-i zic despre poza ei sau chestii gen mai intai te-ai uita la poza ta si ai comenta dupa aia pozele altora. cel mai bun raspuns primeste fundita+vot... plas ajutati-ma (P. S. nu vreau sa spuneti dai ignor)

3 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Nu te supara, Razbunarea e arma prostului!
Am citit pana la jumate si raspunsul care imi venea in minte era "ignor" dupa care am vazut ca nu vrei sa-i dai ignorwhistling.Eu in locul tau asta as face. Daca o bagi in seama inseamna ca te afecteaza ce zice ea si vad ca da ca altfel nu ai mai fii pus intrebarea.Cand ea vede ca te enrvezi mai rau face! Eu in locul tau i-as da ignor.Si nu e treaba ei de poza ai tu. Poti sa-i spui "pun ce poza vreau si nu e trebuie ta".In fine ai da dovada ca esti mai sus decat ea daca i-ai da un frumos IGNOR.winking

| UninspiredName a răspuns:

Pai e simplu din moment ce ea nu e destul e curajoasa incat sa puna o poza cu ea la avut, inseamna ca e urata sau ceva. Spune'i sa isi vada de poza ei...sau sa nu se mai uite daca nu ii face placere. Nu e neaparat sa placa la toata lumea poza ta.Ai putea pur si simplu sa accepti criticile ei sau sa le ignori. O sa se opreasca la un moment dat.
Succes!

| Merrycriss a răspuns:

Cel care comenteaza prost la pozele altora inseamna ca poza lui nu valoreaza nimic. Cel mai bine ar fi sa nu o bagi in seama ca atunci cand vede ca nu o bagi in seama si comenteaza singura se calmeaza singura laughing sau poti sa ii mai spui : ''Da crezi ca imi pasa daca tie nu iti place poza mea sau cumva esti miss fotogenica si nu stiu? laughing Sper ca te am ajutat cu ceva.