| Noemy99 a întrebat:

.am o problema..azi mi-am pierdut telefonul..mda..am fost repede la politie..si un domn de acolo mi-a spus ca nu se poate face nimic..chiar daca aveam si seria telefonului si tot, tot, tot straight face.am dat o declaratie si apoi au mai venit 2 oameni care au spus sa scriu codul acolo.pentru ca asa imi pot gasi telefonul..Acum sunt cam nedumerita.ce vor face de fapt.o sa imi recuperez telefonul? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea cred ca il vei recupera

| Dismally a răspuns:

Nu vor face nimic, daca il gaseste cineva si il va duce la politie vor sti ca este al tau, dar asta e foarte putin probabil.