| LorenaM19 a întrebat:

am o problema si chiar nu stiu cum as putea sa o rezolv, am intrat pe facebook si nu stiu cum sa explic nu e nimic calumea sa zic asa, am vrut sa pun o poza sa va arat dar nu reusesc nicicum. Nu imi apare nimic, scrie doar pe un fundal alb, mare Facebook, dedesubt requests, messages. Ce as putea face? :-s

Răspuns Câştigător
| abyssaria a răspuns:

Ia incearca cu internet explorer. Vezi daca merge cu el sau tot asa iti apare. Exista posibilitatea sa fie din cauza la internet sau la google chrome.

9 răspunsuri:
| abyssaria a răspuns:

Poti pune print( la ce-ti apare acolo) pe acest site? http://www.filedropper.com/
Si sa pui link-ul dupa.

| LorenaM19 explică (pentru abyssaria):

Nu merge.

| LorenaM19 explică (pentru abyssaria):

Nu pot sa cred asa ceva, am incercat Chrome, Mozilla si Internet explorer. Nu merge imi apare la fel sad

| MioaraParalescu a răspuns (pentru LorenaM19):

Salut! big grin
Incearca si ''Opera'' e tot un broswer de internet poate cu ala iti va merge.

| LorenaM19 explică (pentru MioaraParalescu):

Mi l-a facut abyssaria big hug. Multumesc mult, oricum draguta laughing :*

| MioaraParalescu a răspuns (pentru LorenaM19):

Ma bucur ca s-a rezolvat!
Ce ne-am face fara facebookul nostru cel de toate zilele? laughing

| LorenaM19 explică (pentru MioaraParalescu):

In orice caz :o laughing

| abyssaria a răspuns (pentru LorenaM19):

Ia incearca cu internet explorer. Vezi daca merge cu el sau tot asa iti apare. Exista posibilitatea sa fie din cauza la internet sau la google chrome.