| krinuza a întrebat:

Buna am o sora de o saptamana si nu stiu ce nume sa ii pun..ma ajutati? cel mai frumos nume primeste funda

Răspuns Câştigător
| muceacitalinda a răspuns:

Buna! sa fie iubita alaturi de cei dragi, si sa ai grija de ea :* -Maria -cristina -laura -irina -ioana -andreea -mirela (asa ma cheama pe mine ) -alexandra - iulia -roberta -denisa - daniela -iuliana -cristiana -raluca -roxana -elisa - mihaela -elena -mercedes -daria -patricia atat! funda daca consideri ca merit! spune-mi ce nume iti place

| krinuza explică (pentru muceacitalinda):

Buna mersi pentru raspuns imi place numele patricia fff mult.

| muceacitalinda a răspuns (pentru krinuza):

Imi pared bine, crede-maa numele acesta il ador de ce crezi? pe acasa tv a fost mai de mult o telenovela, cu o fata pe nume patricia, de atunci ii pun numele papusei mele patricia,, spun ca daca voi avea o fata ii voi pune numele patricia, iti vine sa crezi? numele asta il ador maxim de 5-6 ani!

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! sa iti traiasca surioara si sa o iubesti multhappy ai putea sa te inspiri din calendar, vezi pe ce data e nascuta si te uiti ce sfant era in acea data si te poti inspira. poti face combinatii.
O zi buna si sarbatori Pascale fericitehappy

| LanaDelRayFan a răspuns:

Alexandra, Andreea, Andrada, Daria, Iulia, Ioana, Catalina, Delia, Laura, Camelia, Antonia, Madalina, Corina, Ruxandra, Ilinca, Egea, Fiona, Teodora, Eva, Jesica, Silvia.

| Lia09 a răspuns:

Geanina, Magda, Teodora, Carmen, Simona, Maria.

| Berni13 a răspuns:

Barbara, Amalia, Nadia, Madalina, Ruxandra, Emma, Elissa, Ioana, Cecilia

| 0 a răspuns:

Anisia acesta este numele meu! sper sati placa si so iubesti mult pe surioara ta