| Fr3shb0y a întrebat:

am primit prin posta o recomandata doar ca nu stiu ce poate sa fie. Acum o luna am fost prins pe tren ca am fumat insa nu am semnat nimic posibil sa fie ceva amenda? Mentionez ca nu scrie pe ea doar numele meu si este incercuit recomandata. Cunoscuti spun ca e doar pentru. sanatate ca s-a trimis tuturor care sunt nascuti in luna august si eu sant din august, ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Daca nu ai semnat nimic atunci in tren, sigur nu este amenda.Cel mai probabil este dupa cum spun cunoscutii tai, pentru sanatate.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel care ti-a dat amenda in caz ca i-ai aratat buletinul si a notat numele cu CNP si adresa ta te poti astepta la amenda, daca nu i-ai aratat buletinul si nu i-ai dat adresa nu ai de ce sa te temi.

| Amilik a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la posta si sa ridici scrisoarea. Nu patesti nimic daca o faci si asa iti potolesti si curiozitatea afland de la cine e.