| miru77 a întrebat:

Buna! Am primit saptamana trecută, cu ocazia zilei mele de naștere un hamster pitic (adult). Fratele meu mai mic s-a jucat cu el pana am mers cu cainele la plimbare, iar cand am ajuns acasa am gasit hamsterul in gura pisicii mele (fratele meu mi-a povestit mai tarziu ca a uitat sa închidă cusca) hamsterul pare bine, se plimba si are pofta de mancare si apa doar ca mi-e frica sa nu moara sau ceva (m-am uitat pe spate si nu are nicio urma de dinți sau ceva si nu pare sa-l doara nimic, am nevoie de un sfat, ofer fundița

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Probabil ca hamsterul e ok, dar aveti mare grija sa nu se mai repete aventura asta care se putea termina extrem de urat.Vezi in urmatoarea perioada cum se simte.