| ndjfmkf a întrebat:

Buna am repede nevoie de un raspuns am descarcat de pe internet niste emoticoane pentru mess de pe totul ok nu stiu daca stit dar nu imi plac cum pot sa le sterg ma puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

ELIMINARE PROGRAME
Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul (emoticoanele) din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista (emoticoanele), si click pe 'Remove' (Eliminati). Bafta!

2 răspunsuri:
| Laura0 a răspuns:

Control paner(in gasesti la "START")... apoi dai la add or remove programs...si cauta-l acolo.si dupa dai clik p el si-ti scr in dreatpa daca vrei sa-ls tergi. funda;;?)

| TandC a răspuns:

Intri pe control panel si stergi!