| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Puteti sa aveti o conversatie pe mess fara emoticoane?

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da.Ma stramb eu direct

| Bya132 a răspuns:

Imposibil straight face

| Dash a răspuns:

Da, eu pot. (dar depinde cu cine vorbesc)

| LoL a răspuns:

Bineinteles...nu ti se pare ca e mai simplu sa dau webul si sa ma stramb direct? ce atat chin?

| Gumã a răspuns:

Posibil big grin

| MikiPiki a răspuns:

Ce sunt alea emoticoane

| pwp a răspuns:

Ma las cu usurinta de emoticoane!

| Reew a răspuns:

As putea incerca...big grin

| Biby a răspuns:

Buna.
Nu pot! Le folosesc tot timpul.

| Bee123 a răspuns:

Cred ca dalaughing

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu

| SerjRap93 a răspuns:

Da daca vrei lasa-mi id tau sa vzwinking

| Oanny a răspuns:

E imposibil asa ceva pentru minelaughing

| HaDeS_9190 a răspuns:

Da, eu de obicei nu folosesc emoticoane decat atunci cand rad laughing sau rolling on the floor sau straight face sau oh go on in rest niciun emoticon nu se potriveste pentru ceea ce exprima fata mea in acel moment

| MissBimbo a răspuns:

In nici un caz emoticonele sunt viata mea :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:O

Nu!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu, dar sa stii ca am intalnit persoane care pot. Sincer nu ma simteam bine sa vb cu cineva care nu le foloseste, ma simteam parca aiurea ca si cum as vorbi cu o persoana plictisitoare si neinteresanta.