| alexandrawithtwoa a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi.Am absente la scoala si nu stiu cum sa mi le motivez. O sa-mi fac cerere si mai imi iau si o adeverinta medicala pentru ca nu am lipsit ca am chiulit sau ca asa am avut eu chef.Am lipsit pentru ca am avut probleme de sanatate.Domnul diriginte ne-a spus ca la 10 absente ne scade media la purtare. Dar la 10 absente pe intreg anul? Sau la 10 absente pe semestru?

2 răspunsuri:
| cristime a răspuns:

Pai daca ai avut probleme de sanatate visiteaza doctoru si cerei scutire.

| Allieee a răspuns:

Pe semestru