| Deutica a întrebat:

am si eu nevoie urgentă de un status gen : ' mai bine am langa mine un baiat care sa ma iubeasca decat unu care sa. mai continuati voii laughing va rog mai repede :* dau fundă la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| CuteCurly a răspuns:

Nu am stiut sa il continui, dar am gasit alte statusuri :

»" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

»" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "

»" Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "

»" Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "

»" Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

»" Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc… "

»" Dragostea adevarata e un "elixir" pe care odata gasit nu trebuie sa faci prostia si sa il consumi pe tot deodata, ci trebuie savurat in decursul unei vieti… "

»" Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE! "

| Deutica explică (pentru CuteCurly):

Multumescc mult, sunt foarte frumoasee statusurilee. :**

1 răspuns: