| NUdrogurilor a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Telefonul meu(Lg GT505) nu imi mai citeste nicio cartela.Am incercat de multe ori l-am inchis l-am reaprins si tot asa insa niciun rezultat. Voi banuiti ce s-a intamplat? Adica sunt sigura ca este o problema cu "cititorul" acela de cartele care este in interiorul telefonului.
Stiti cumva cat costa sa il repar? sau ce alceva as putea face?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| vrajitoarea_1628 a răspuns:

Daca mai ai garantie nu ezita sa te duci cu el la magazinul de unde l-ai cumparat! cat ar costa sincer nu am nici o idee oricum in jur de 70-80 lei.Domane ajuta sa fie mai putin. Daca il duci in garantie iti va lua ceva timp sa-l faca... daca nu acopera garantia va trebui sa-l duci la un doctor GSM si va fi gata in maxim3 zile.

sper sa nu fie ceva grav totusi:*

1 răspuns:
| ChristinaO a răspuns:

Pai, nu prea stiu ce s-a intamplat cu el...si eu am unul si imi mai face figuri, dar sper sa nu ajunga chiar acolo.Ar trebui sa-l duci la reparat.Nu stiu cat costa dar cred ca iti va lua ceva, si vei si avea de asteptat pana va fi gata.Nu mai ai garantie la el? Ca asa te poti scoate mai usor.