| cinevainpanamea a întrebat:

Buna!
Am si eu o mica-mare problema legata de sims 3
am tot vazut la altii ca au la simsii lor haistyle`uri diferite de cele introduse de cei de la EA, asa ca am cautat si eu sa downlaodez si am gasit acest site http://www.xmsims.com/.
imi puteti spune unde sa bag fisierele dupa ce le downloadez, ca sa mearga in sims? [sau de pe oricare alt site, nu conteaza, doar sa stiu unde se pun ca sa apara in sims]

multumesc aniticipat!

1 răspuns:
| d3eutzza a răspuns:

Buna! am si eu sims 3 dar eu imi iau absolut tot de pe site. ul www.thesims3.com si de acolo se salveaza direct in jocul meu dar de pe alt site nu-s stiu cum ai putea sa iei!