| StuparuD a întrebat:

Buna. Ma poate indruma cineva unde as putea gasi piese hot wheels? Nu seturi complete, ci piese separate, pentru a completa o pista.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai cautat pe site-uri precum olx, okazii etc? M gandesc ca multi copii are avea din astea si poate gasesti ce vrei mai incolo, adica de 1 iunie, pe la targurile de jucarii? Nu stiu exact daca se organizeaza in toata tara, pe spatiile pietonale sau in parcuri de obicei, dar e un prilej bun.Bafta.