| DollyMan a întrebat:

Eu vreau sa ma fac politist in criminalistica. Doar ca am o mare nedumerire pentru viitor. Adica inainte vroiam sa ma fac veterinar si stiam exact unde voi merge la liceu la ce profil etc. Dar aici ...nu stiu la ce profil trebuie sa merg... si la facultate in "marele examen" din ce se da? La veterniar din chimie, biologie si fizica... Va rog ajutati-ma. Si daca am gresit cu ceva...corectati-ma fata sa ma jigniti happy
Dau funda + vot.

2 răspunsuri:
| FirstAid a răspuns:

Crede-ma, e destul de greu. Ai aici un link: http://www.criminalistic.ro/vreau-sa-devin-criminalist/

| DollyMan explică:

Te rog ajuta.ma. simt ca am un mare gol. Nu mai inteleg nimic. Vreau sa stiu ce sa fac cu viitorul meu. As vrea sa gasesc o meserie : in care sa fie strategie, aventura(ca daca o mare parte din viata invat sa nu.mi para rau). Imi zici niste meserii de genu te rog?