| saby_1779 a întrebat:

am si eu o problema pe care o au majoritatea fetelor. Vreau sa imi schimb culoarea parului dar nu sunt inca convinsa cu ce culoare... sunt blonda (cenusiu foarte deschis) de 2 ani de zile m-am chinuit mult sa ajung la acest blond pentru ca eram bruneta dar cu ajutorul unei coafeze si cu un decapaj am reusit sa ajung blonda... insa parca m-am plictisit sunt foarte deschisa la ten daca nu folosesc putin fond de ten parca sunt o lumanare. sad Foarte multa lume imi spune ca e prea frumos blondul meu dar daca nu il intretin mi se vad radacinile si se vede urat... nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma va rog! Niste suvite satene m-ar ajuta? Sau satena? Sau blond inchis? Habar nu am! VA MULTUMESC!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La blond roscat sau blond auriu te-ai gandit?

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669

| patricia_1074 a răspuns:

Da. daca vrei neaparat sa-i faci cev parului ai putea sa incerci un blond inchis sau niste suvite... dar sa stii ca e minunata culoarea ta(cenusiu foarte deschis). mi-as dori sa am si eu asa culoarea asa...insa nu ma risc sa-mi mai fac nimic la par...pentru ca din ianuarie ma tot chinui sa fac sa-mi creasca parul mai repede... mi-am facut permanent si mi-am distrus parul de la soltia aceea!
cum sa fac sa il tratez...stii ceva? ajutor pls