| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp si era gen niste fete o necajeau pe alta fata si vine un baiat si o apara etchappycine imi zice si mie numele filmului?

10 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Remember Me cu Robert Pattinson, fetele o chinuiau pe sora lui, îi tăiaseră părul, i-au spus că e o ciudăţenie a naturii... dacă de filmul ăsta e vorba.

| marrr a răspuns:

A walk to remember?

| zanesiprintese a răspuns:

Unu in genul asta este o cenusareasa moderna, sau ceva de genu, dar eu l-am vazut anul asta pe HBO

| zanesiprintese a răspuns:

Another Cinderella Story
(2008)

| AdeeXd a răspuns:

Sunt mii de filme cu aceasta actiune! Mai multe detalii?

| Filly_6570 a răspuns:

A cinderrela story ...se poate
cu Hillary Duff in rolul principal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca... filmul acea cu mandy moore? cand ea era bolnava de leucemie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut a cinderella story...imi place dar nu este asta filmul:-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala cu Mandy Moore e A walk to remember(filmul meu preferat)
dar nu e nici ala:-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e Remember me:-X, pai detalii multe nu imi mai amintesc e de vreo 1-2 ani si nu am fost prea atenta atunci de aceea vreau sa il "revad", stiu doar ca intre ei s-a infiripat o poveste de dragoste.