| CamyTssuu a întrebat:

[FUNDAA]Am vazut acum cativa ani un film (de fapt un mic fragment din el) cu niste vampiri (Fete) ce incercau sa il dezvirgineze pe un baiat iar el tot fugea de ele deoarece nu vroia... sper ca ma poate ajuta cineva spunandu`mi numele filmului big grin

3 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Daca facea sex cu ele se transforma in porc?

| Amelia_Ameliaa_1992 a răspuns:

Poi sunt foarte multe filme cu vampiri : TWILIGHT cel mai vizionat, The Vampire Diaries, Vamps, nu prea stiu dar incearca si aceste filme sunt super poate unul iti va place