| Mary3368 a întrebat:

Am visat aseara ca trebuia sa ma, marit desi nu vroiam. Ce poate insemna asta?big grin Multumesc. Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| eleena a răspuns:

Nu sunt o experta in vise, stiu cateva, dar nu ma prea picep. Nu le da crezare. Daca e sa se intample ceva, se intampla! Nu poti opri nimic, in viata! Uite un site care te va ajuta :
http://www.visele.ro/
Sper ca ti-am fost de folos :)!

9 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Baby_3364 de bună voie şi silită de părinţi îl iei pe...

| harciog a răspuns:

Ca vrei numai sa ti-o tragi liber fara nici o obligatie.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu cred ca inseamna nimic. Si eu visez multe chestii ciudatehappy.

| Heather2001 a răspuns:

Ca vrei sa te mariti da nu prearolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu esti lesbi.

| AngelCrystals a răspuns:

Inseamna ca ai vreo problema la cap>de pui asa intrebari.toata lumea are vise care nu-i plac.

| andra121 a răspuns:

Pai de obicei inseamna ceva rau dar poate te-ai gandit ininte sa dormi la o nunta sau ceva de genu. Dar poate sa nu insemne nimic

| XXXloveXXXx a răspuns:

E ceva gen moarte deci cand te visezi mireasa nu e de bine.Sau poate ca ai adormit cu gandul la nunta.

| KissByUNgarOH a răspuns:

C-ai sa te mariti curandlaughing