| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Am visat ca eram intr-o parcare si de nicaieri a aparut o vaca alba cu pete negre cu 2 coarne mari care incerca sa ma impunga, iar eu m-am suit pe capota unei masini albastru inchis, iar intr-un final vaca ma musca de mana, dar nu ma durea si nici nu curgea sange, si apoi am scos un telefon nu stiu de unde si am format 112, apoi s-a rupt firul nu stiu ce s-a mai intamplat.
Ce inseamna faptul ca m-a muscat o vaca?

Răspuns Câştigător
| JeSuisAnonyme a răspuns:

De obicei daca visezi vaci grase ti se prevesteste confort, tihna, viata buna, iar daca visezi vaci slabe ai sa ai parte de ghinion si saracie...

Nu stiu sigur ce inseamna daca esti "muscat de o vaca", probabil ai fost stresata, incearca sa cauti pe google "vise", eu am cautat dar nu am primit mai mult decat ce am scris mai sus. Bafta!

Fundoi? laughing