| TDGMeebu a întrebat:

Am visat ca mama mi. a cumparat o rochie de mireasa si ca ma imbracasem cu ea si ma plimbam prin oras. Si daca imi aduc aminte bine aveam un fel de curea la ea care avea negru. Imi poate spune cineva ce inseamna? Din cate stiu e ceva de rau, dar nu stiu despre ce e vorba. [Scuzati categoria.] kiss

3 răspunsuri:
| bibsy a răspuns:

Pai daca porty o rochie de mireasa inseamna ca iti doresty din tot sufletul sa fii impreuna cu cineva iar daca te plimbai prin oras inseamna ca ai nevoie de o evadare! sper ca tya fost de ajutor tongue

| SmileToMe a răspuns:

Băi deci teoretic. pe persoana fizica laughing))))
Habar n-ai cine sunt nulaughing)))?

| ioana_6604 a răspuns:

Buna,
Ei eu stiu ca daca te visezi in rochie de mireasa mori, la o fata de la noi i s-a deverit visul, cand s-a trezit i-a spus mamei sale ce a visat iar in ziua aia am murit, insa daca ai si o curea neagra inseamna ca ceva o sa ti se intample ceva rau insa o sa iasa destul de bine pana in final deoarece negrul in vise reprezinta bucurie, fericire iar negrul moarte sau ceva rau!
Sper ca te-am ajtat daca nu ai patit nimic pana acum feresete-te!