| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Are careva chef de vorba? Multi pupici

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Eu am o parere buna, ce, daca la 13-14 ani le place de unu de 19, unde e problema? Daca se plac, aia e. Oricum acum relatiile incep de pe la 13 ani la multi, deci ce mi-e ca se da la unu de 16 sau la unu de 19?!

111 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gata, ai terminat cu invatatul si te plictisesti?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Atunci spor la invatat!
Banuiesc ca ai gramezi de citit si invatat la 17 anisori.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Chiar am de invatat, dar din pacate am notele de la 8 la 10, idk

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Atunci mai aprofudneaza ca sa cresti, daca este doar din pacate.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

E o idee buna, dar uneori parca mai ai nevoie si de o pauza, nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Pauzele le petreci cu familia, socializand cu ei!

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Din pacate familia mea e plecata din tara, iar eu stau singura...

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Suna-i si vorbeste cu ei, sau cu bunicii.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

E complicat

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Nu-i complicat, mai ales ca ei ca adulti nu trebuiau sa te lase singura in acasa, ca tu esti minora si trebuiesti supravegheata.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sincer,poate sunt minora, dar au baza pe mine si mno, ma rog, mai vin in vizita niste prieteni de familie si stau aici o saptamana, ca mna

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Ce baza poti avea pe o fetita care scrie necunoscutilor pe forumuri, ca vrea sa vorbeasca cu ei si la vara sa-i viziteze?
Eu ca mama, ma ingrozesc cand vad asa ceva!

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

E mno, ce sa zic, am 17 ani, peste o luna fac 18, nu mai am 12 ani, sincer

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Dupa cum scrii pe forum si incerci sa agati necunoscuti, nu as spune ca ai prea multa minte, sau mai mult de 12-13 ani.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar nu agat pe nimeni=)

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Pai, intrebarea pusa de tine pe un forum online, chiar asta vizeaza, sa "agati" oamenii!
Si daca te uiti la raspunsurile tale, chiar te oferi sa-i vizitezi la vara.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca "ma ofer" sa ii vizitez, nu inseamna ca vreau sa "ii agat"?

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Ba tocmai, asta faci!
Nici o fata cuminte nu spune unui necunsocut ca vrea sa-l viziteze.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok,fie

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu se plictiseste, si a sta de vb e o pasiune printre altele, sa dezbati anumite subiecte si asa mai departe, nu trebuie sa te plictisesti ca sa vrei sa stai de vb.
Si daca e inteligenta nu se plictiseste, ca un om inteligent nu se plictiseste niciodata.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Eeee, de parca eu la 17 ani invatam cu gramada, tineam notele la un 6 si in rest imi vedeam de viata mea, depinde de om, ca daca invatai ca lumea, nu mai aveai prea mult timp liber.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Pai, asta a spus cu gurita ei, ca se plictiseste!

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

A zis, dar nu prea e asa cred, ii place vorba si cand nu s-ar plictisi, ce, cand se intalneste cu prietenii vb din plictiseala? Crede ca i-a venit sa vb din plictiseala, nu ca insasi dorinta de sta de vb e o alta activitate placuta, deci depinde cum vezi treaba.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu, dar nu mă pup. Dacă vrei, te strâng de gât.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru sadrian46):

Mnooo,nu batem palma, de ce sa ma strangi?

| sadrian46 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Că așa îmbrățișez eu, ca în Oameni și Șoareci de Steinbeck.

| Mayhem666 a răspuns:

O intrebare: "Ai mai avut cumva un alt cont aici pe TPU cam prin 2016-2017?"

Intreb pentru ca ai sunat exact ca o fata pe care o cunoasteam si cu care vorbeam pe atunci, plus, ai acelasi nume ca ea. Eu aveam alt nume de utilizator pe vremea aia si ma intelegeam super bine cu ea.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Mayhem666):

Chiar nu.E pentru prima data cand am cont pe acest site

| Mayhem666 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Ah, ok, am inteles, mersi pentru raspuns oricum.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ai pentru ce

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| wildthing a răspuns:

Despre ce?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Idk
despre ce vreti voi

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

Sunt lipsit de inspiratie momentan...tu intreaba, iar eu ma voi stradui sa raspund. tongue

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Idk,hai sa facem cunostinta, asa online, poate in viitor si fizic, mno?

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

A nu, mie imi place sa-mi pastrez aura de mister si in plus, din faptul ca ai folosit acel "mno" am senzatia ca esti ardeleanca...iar eu sunt muntean, deci lasand deoparte alte considerente, oricum suntem prea departe ca sa ne putem cunoaste fizic. happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Mama e ardeleanca, iar tatal turc, dar si eu sunt din muntenia=) mai exact Buzau, deeeci=)

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

Da draga mea, dar intuitia imi spune de asemenea ca suntem din generatii diferite...tu probabil esti undeva pe la 20 de ani, iar daca te uiti in comentariile pe care le-am facut recent, eu vorbesc despre Mariah Carey si Cindy Crawford, deci iti poti face o idee cam din ce generatie fac eu parte. tongue happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Chiar citisem un raspuns de al tau.Si mi s-a parut ciudat ca ai vorbit despre Cindy Crawford, stiind ca ea are 54-56 nu stiu exact.

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

Eh, atunci cand ea era una dintre femeile fatale ale planetei, eram si eu un mic copilas caruia ii curgeau balele uitandu-se la ea. happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Ador=)Foarte tare raspunsul acesta

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

tongue

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

De ce nu pot da mesaje in privat?=(

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

Probabil pentru ca n-ai vechime. happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Mno,ce mai belea pe capu meu=)Parere despre fetele care sunt pe interes?

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

Crezi ca exista vreun barbat care sa aiba o parere buna? happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Asa-i=)dar de cele de 13-14 ani care se dau la cei 18+?

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

Ar trebui sa se ocupe de invatat, sa-si construiasca un viitor...si nu sa le stea mintea la prostii.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Esti fain si de treaba=)wow

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

Cine stie cine esti tu... vreunul dintre veteranii site-ului, care s-a gandit sa se amuze un pic si joaca rolul noului venit in comunitate. tongue happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Chiar nu sunt.Acum cateva zile mi-am facut contul.Tot cautam intrebari pe internet si imi aparea acest site TPU si am stat sa ma gandesc si m-am gandittttt si pana la urma mi-am propus sa ajut si eu la randu meu asa ca mi-am facut cont

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Mosotti):

Amazing

| Mosotti a răspuns (pentru denidenisa2139):

Bine ca ti-ai facut cont si ca vrei sa ajuti, bravo.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Mosotti):

? Mersi fain

| Mosotti a răspuns (pentru denidenisa2139):

Cu placere.

| Mosotti a răspuns (pentru denidenisa2139):

Eu am o parere buna, ce, daca la 13-14 ani le place de unu de 19, unde e problema? Daca se plac, aia e. Oricum acum relatiile incep de pe la 13 ani la multi, deci ce mi-e ca se da la unu de 16 sau la unu de 19?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vino în Timișoara, o sa putem discuta ce vrei tuhee hee
Ba chiar te invit sa vi când poți big grin

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow,Timisoara,fain loc.Am cativa prieteni din Timisoara=)S-ar putea s ajung in aceasta vara

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Ești tataroaica? Bea un Red Bull, capeți aripi și ajungi mai devreme. Eu te învăț puțină psihologie tu ma înveți box, poate facem un sparing

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze,dar tocmai acum mi-a aparut raspunsul tau...Sunt doar 50% ardeleaca si 50% turcoaica=) Chiar as bea un Red Bull.Batem palma

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Am fler vad,mereu ghicesc câte ceva. Tataroaicele știu ca sunt orgolioase,nu prea se lasă călcate în picioare, mereu își spun punctul de vedere, și le cam place sa câștige orice duel cu "inamicul " și în general, puțin cam încăpățânate, si dintr-o bucata. Am cunoscut una odată, și nu cred ca sunt pe Targetul meu, având în vedere ca sunt foarte orgolioase, poate tu ești o excepție. Nici nu ti-ai făcut cont si deja devii populara pe aici, văd că ti-ai scos și poza fast.
Câți 17 ani ai cu apucături de 19?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Ador, am doar 17, sunt putin incapatanata, doar din cauza zodie, presupunrolling on the floor))

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

In lumea celor drepți mi se mai spunea NOSTRADAMUShee hee
17, deci am nimerit-o și pe asta. Mulți înainte, sa fi iubita, cucerita, binecuvântată și ocrotita. Mai puțin și devii valabila. Dar ce zodie ești? Taur? Berbec? Daca esti taur nu mai trebuie sa bei Red Bull ca ai deja taurina în instalație

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mno,nu e ok, de unde stii ca sunt zodia taur? Imi da cu virgula, jur.
by the way mersi fain pentru tot, asemenea si tie

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

E din zodia cățea.

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Ce nu e ok? Am spus ceva greșit? laughing fiindcă si soră-mea și varul meu sunt tot asa, lui oricâte argumente i-as aduce tot pe a lui o tine pana la al 4-lea război mondial, e de neclintit.
Mno
Stai chill ca nu dau în Tarot laughing de multe ori instinctul masculin îmi spune multe despre cineva, chiar dacă e o persoana random.
Mi-o dat în schimb o tipa în cărți, si i-o ieșit 100 % vorbele despre ce am pățit candva din cauza unui pseudoprieten, și nu numai, mi-o căzut masca când am văzut cu cata precizie mi-o zis unele chestii, eram foarte sceptic cu scammere de genu, fain a fost ca mi-o dat de 2 ori gratis, alte vrăjitoare cer trandafiri sau alte chestii pe interes.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wowwwww,fain,ce noroc ai tu=)Si nu, nu ai spus nimic gresit

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Nu știu, dar tipa nu mai depresie nu o avea rolling on the floor ești cam sadic Adriane azi, nu prea esti în apele tale de metafizician happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Urat,urat

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

"Wowwwww, fain, ce noroc ai tu" - da, de aia sunt singur, depresiv si anxios, mersi pentru cuțit:)
Tu ești norocoasa, nu mai ce ti-ai făcut cont si deja atragi nu mai "pretendenți la titlu "
După ce dai 100 de răspunsuri, si după 10 zile devii membru senior pe TPU, atunci poți da pm ( mesaj privat la useri )

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze...nu am vrut, doar ca mno.

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

"Urat,urat "
Ete eu nu te cred ca ai depresie, eu știu cum e un om cu depresie și anxietate în adevăratul sens al cuvântului. Dar ești o tipa cu un vibe bun, becks ce-i al tău e al tăuwinking

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm,poate nu e chiar o depresie atat de idk, doar ca am trecut prin momente grele si de aici "a luat nastere"aceasta depresie, iar atacurile de anxietate le am destul de des din cauza gandurilor mai negatove

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Aaa mi-ai spus urat,urat ca sunt singur, depresiv si anxios laughing asta e! Nu toți suntem norocoși, oricum nu ma las pana nu le inving, un înger ar putea sa ma readucă la viata, dar pe TPU nu cred ca o sa îl găsesc vreodată.
Nu o mai baga în seama pe jassmina ca e o cucuvea din iad frustrata, cu mentalitate comunista, mâine reînvie la aceeași ora

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu una nu inteleg de ce unele persoane sunt atat de rele...Fa-ma sa inteleg.Probabil esti mai mare decat mine si sti mult mai multe

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Da,te cred ca ai trecut prin momente grele, fiecare am trecut,dar pana la depresie e cale lunga,asa ca nu te mai autodiagnostica singura,depresia repet, este o boala foarte grava,tu esti plina de viata vad, și sociabila, asa ca relax,ca nu ai depresie. Anxietate asta e altceva, asta o poți învinge cu multă disciplina și seriozitate complet,fără tratament, ti-am dat câteva idei ce sa faci.
Vad ca te înțelegi bine cu userul wild,nu ii mai baga în seama pe ăștia, dai un Facebook ceva, sau un nr de tel și nu mai baga haterii ăștia în seama. Din ce vad, te potrivești cu elwinking
Eu credeam ca ai asa ceva, eu chiar caut o iubita cu anxietate, sau depresie, eu pe toată lumea pot sa ajut, dar pe mine mai greu, chiar am reușit sa îl scap pe unul de anxietate, ceea ce medicul lui psihiatru cu cele mai moderne tratamente nu o reușit.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,poate nu am depresie.Nu ma potrivesc cu wild, nu cunosc, nu stiu nimic despre dansul.Nu caut un iubit.Caut doar prieteni, in acest moment.Hm,chiar daca am 17 ani te pot ajuta, probabil o sa incerc sa te ajut cand o sa ai nevoie de un sfat sau mai stiu eu ce

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Iasmina asta aka Ioneasca nu își permite luxul sa fie rea, ea a fost indocrinata de părinții ei sa aibă concepții bolșevice, comuniste. O persoana rea, devine din prea multe frustrări acumulate de-a lungul vieții, se poate moșteni genetic de la unul din părinții, unele experiente o pot face sa devina foarte rece, și desigur probleme psihologice/psihiatrice. Iasmina e asa cu toată lumea nu doar cu tine, eu zic sa ii dai ignore ca are o mentalitate apusa. Femeie de 50 de ani îs pune mintea cu copiii.
Bre Iasmina lasă naibii copiii în pace, vexi-ti drecu de cangurii tai din Australia, lasă tu fata în pace sa agate pe cine vrea ea, nu te foote pe tine grija. Mereu ții lecții și predici, du-te și canta la alta masa ca nu avem mărunțiș pentru tine

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu iti sugerez sa te calmezi, n-are rost sa ti bati capul...Ca mno stii si tu ca unele persoane se ofenseaza din orice chichita

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

De o îmbrățișare calda am nevoie nu de sfaturi happy mersi, ești o scumpa oricum, te tzuc tataroaico.

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Deja o arde prea aiurea femeia asta, de când o știu tot asa e, lupul moralist, sa o intereseze de pruncii ei nu de alte persoane, când nu mai are argumente da ignore, și e cam bolnavioara și analfabeta funcțional, se inspira de pe radio șanț rolling on the floor

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti ofer si o imbratisare, asemenea

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mvai,a fost cam dur, nu crezi?=)

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Na, o stricat ioneasca tot fengshui-ul ca de obicei rolling on the floor
Trebuia sa ii dai ignore,nu știu cum o mai tine admina pe TPU,sa făcut si o petiție contra ei sa dispară și tot aici e, are ochi buni admina pentru ea, aduce trafic, toată ziua buna ziua o arde pe TPU, nu are viata personala, e o plaga pentru comunitate.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))God,ce femeie

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Habar nu ai tu cine-i asta care iti canta tie in stuna si ma musca pe mine de fund!
Asa, razi cu el ca-ti face bine si poti sa-l si vizitezi daca tot esti singura acasa, dar vezi ca s-ar putea sa ai surprize pe care le poti regreta mai tarziu, ca asta-i nu-i decat un lup in piele de oaie, putand fii pedofil, proxenet samd.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Wow,wow,wow,de unde pana unde la asemenea discutii?

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Ea a fost! Trebuie ținută în cușcă, nu mai are scăpare, ok,și-o spus punctul de vedere odată, de doua ori, dar sa lase oamenii sa se manifeste cum vor ei, e un dictator, asta ar fi în stare sa aducă al treilea război mondial dacă ar avea putere absoluta și ar vedea ca se înfiripa ceva între userii de pe TPU, fascism în toată splendoarea. Eu o las in pace, nu am treaba ei, dar sa fie mai degajata ca nu câștiga nimic cu atâta hate, tara arde, baba se piaptănă la pizdha

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

A pornit de la hlizeala ta naiva la comentariiile misoginului de nightclubber.
Asta a avut contul suspendat de cate ori, si prevad ca nici contul asta nu va fi in picioare prea mult, ca-l mananca limba sa jigneasca userii vechi, fiindca noi iis tim jocul murdar, ca se baga pe sub pielea fetitelor ca sa le amageasca si sa le atraga, asa cum face si cu tine.

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Poate are par pe piept. E femeie bună, are toate calitățile, păcat ca ii bate inima rolling on the floor

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chill,gata,n-are rost

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iasmina nu sunt misogin, dar s-o saturat toată lumea de tine deja, nu te mai halește nimeni. Am invitat-o pe denisa sa ne vedem, deci nu sunt misogin, dar du-te și tine predici în alta parte, nu te pune cu mine ca îmi fac 200 de conturi si îți dau KO, lasă fata în pace sa facă ce vrea ea, ce simte ea. Demonstrează ca ești o doamna, ca ai 50 de ani și ești matura, ti-ai spus punctul de vedere e ok, dar gata ajunge, nu mai hartui lumea incalecate-ar toti cangurii din Australia aia. Fi mai cu dulceața, lasă arfele astea, lasă lumea sa fie libera, ai o mentalitate primitiva. Ce rezolvi dacă te iei de fata asta? I-ate de alea care fac toată ziua buna ziua only și stau în timpul orelor pe tik tok, i-ate de câteva milioane de persoane care nu au același sistem de valori ca tine. Stai cuminte, nu te mai consuma, ca nu impresionezi pe nimeni. Dovedește ca ești o doamna cu o educație bine primita, te comporți ca un copil care nu și-o primit alocația rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Gata,nu mai zic nimic happy
Trăiască comunismul

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Uite,nu are cum, nici nu ne cunoastem si nu sunt atat de proasta, zic si eu

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Las-o in voia ei...

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Hai sa-ti explic: nu trebuie sa fii proasta ca sa accepti invitatia unui barbat, doar naiva, pentru ca esti micuta si nu ai idee cine se ascunde in spatele unui nume de user.
In cazul de fata, fii foarte sceptica, fiindca userul smecher care intentioneaza sa agate fetite, foloseste tot felul de tricuri si povesti frumoase si mincinoase, doar ca sa te agate si evident ca nu-i convine ca-ti iau apararea si te pun in tema, fiindca ii este frica sa nu-si piarda prada.
Dupa cum vezi si tu, vocabularul lui se schimba dramatic cand nu mai este vorba de o fetita, se transforma in ceva urat, iar asta spune multe despre un barbat care vrea sa impresioneze o fata.

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

E paranoia. Chiar ti-am zis sa vorbești cu userul wild sa ii dai Facebook-ul sau ceva sa va cunoașteți, vorbește aiurea, nu sunt deloc în realitate asa cum crede comunista asta, toți vecinii mei au o părere foarte bună de mine, profii din liceu, sunt exact opusul, dar ea nu suporta sa ii spună careva adevărul în fata, cauta mereu sa bage raca și minciuni, o ajuns la menopauza e frustrata, si probabil suferă de autism având în vedere ca toată ziua la 50 de ani sta pe TPU,si hartuieste copiii cu dogmele ei comuniste și apuse, efectiv abuzează userii femeia asta, și da răspunsuri aiurea, când nu mai are argumente ataca ca și în cazul de fata, nu știu ce cauta specimene de genul asta pe platforma asta, dar eu nu o halesc, da răspunsuri total anapoda, ea vrea sa ii pună pe toti la punct care au o gândire diferita de a ei, mereu se ia de copii, își da aere pe aici, crede ca le știe pe toate dar de fapt nu știe nimic, se inspira de pe radio șanț sa ne arate noua cum sta treaba cu somnul și cu efectele somnului, delireaza efectiv, nici un psihiatru nu confirma ce spune ea, răspunde ca să facă puncte, altceva nu știe femeia asta decât TPU si se mai da mare doamna când ea da toată ziua cu hate asa cum ți-o dat și ție drept dovada. Nu vreau nimic de la tine, uită-te sus ca ti-am zis ca te potrivești cu userul ala si sa va cunoșteai în alta parte, nu are rost aici cu stația comuniști.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei,gata,stai calm.Stiu ca nu vrei nimic.Nu va mai jigniti, gata.Nu rezolvam nimic, dragilor...

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Maine poimâine o sa spună ca racolez fete de pe TPU rolling on the floor

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja a inceput=)

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Am văzut, nu merita atenție din partea nimănui aceasta femeie, pacat ca are o astfel de mentalitate având în vedere ca trăiește în Australia

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehhhh,very good, very niceeee =)

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Tu ești genul care rade chiar la orice?laughing
Ma mir cum de o încetat rolling on the floor

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaaa si eu, uneori vad raspunsurile tarziu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am chef de vorbă

| Utilizatorlove31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau să vorbim ceva în privat

| anonim_4396 explică (pentru Utilizatorlove31):

Bine